Jak vyberete správný homeopatický lék

Rádi byste řešili potíže u sebe a svých blízkých přírodními prostředky bez vedlejších účinků ? Už jste o někom slyšeli či někoho znáte,  že se úspěšně léčí pomocí homeopatie?

A tak třeba  už máte i tu zkušenost, že jste nejdříve hledali nějaké rady  na internetu, ale  zjistili jste, že  jsou  poměrně  rozsáhlé, ale i  rozdílné a těžko se vám  v tom orientuje.  A už vůbec vám není jasné, jak  podle nich vybrat ten správný lék, který vám efektivně pomůže?

Taky se  mohlo i stát, že vás to množství různorodých informací mohlo odradit  a nebo třeba jen na čas :-).

Je však možné, že patříte mezi ty,  kterým to připadá příliš komplikované a raději se rovnou svěříte do rukou zkušeného homeopata.  Pokud se tak rozhodnete a nemáte konkrétní doporučení, může vám s jeho výběrem pomoci tento článek.

Každopádně pokud chcete využít možnosti homeopatie, je podstatné, abyste si nejdříve uvědomili, zda potřebujete řešit :
  • DLOUHODOBÉ POTÍŽE A ČASTÉ AKUTNÍ NEMOCI nebo
  • AKUTNÍ POTÍŽE

případě dlouhodobých nebo častých akutních potíží, kdy je váš organismus a jeho energetický systém již nějaký čas oslabený  – doporučuji se rovnou svěřit do rukou zkušeného kvalifikovaného homeopata. V těchto případech skutečně nemá význam ztrácet neefektivně čas hledáním různých rad na internetu.

Homeopat vám bude věnovat dostatek času, jelikož pro doporučení vhodného léku potřebuje znát větší množství informací. Navíc budete potřebovat i další kontrolní konzultace (většinou 1x za 2 měsíce) ke zhodnocení vývoje stavu s následným dalším doporučením.

Pokud se rozhodnete řešit své dlouhodobé potíže homeopatickou cestou, potřebujete k tomu  také určitou dávku trpělivosti a počítat s tím, že nějaký čas to potrvá. Záleží na tom, jak dlouho vás potíže trápí,  co všechno  v sobě již máte nastřádáno a zda se léčíte klasickými léky.

Jakmile dostanete doporučení od homeopata na konkrétní homeopatický lék, je také nesmírně důležité, nepotvrzovat si jeho doporučení, na jiných místech z různých zdrojů ať už hledáním informací na internetu či kontaktováním jiných homeopatů. Pomohlo by vám to akorát přinést do léčby zmatek a k ničemu by to nevedlo.

Věřím, že můžete mít pochybnosti či různé otázky, obzvlášť na začátku léčby a je to zcela běžné.

 V procesu léčby je však velmi důležitá vzájemná důvěra. Pokud se u vás objeví jakékoliv pochybnosti či otázky, je důležité, abyste se neobávali svého homeopata na cokoliv zeptat a konzultovali s ním vše, co máte na srdci.

 

 

 

 

 

 

V případě, že jste dlouhodobě zdraví, máte dostatek energie, kvalitní spánek, cítíte se po všech stránkách dobře (nemáte žádné fyzické, psychické či emocionální potíže) a objeví se u vás náhlé akutní potíže: 

  • můžete kontaktovat homeopata pro doporučení vhodného léku dle vašich konkrétních projevů, pocitů, reakcí na různé vlivy atd. nebo
  • můžete zkusit rady a doporučení zkušeného homeopata sepsané do různých příruček, jak si pomoci v řadě akutních situací samoléčbou

Zde doporučuji , abyste také nezaměřovali svoji pozornost různými  směry najednou, ale vybrat si homeopata, u kterého doporučené rady vyzkoušíte. Já sama právě sepisuji praktickou homeopatickou lékárničku, která bude brzy k dispozici zde na blogu.

Pokud máte kolem homeopatie i další otázky a rádi byste věděli, jak vlastně funguje, jaké jsou její výhody atd. stáhněte si E-BOOK ZDARMA zde.

Přeji vám mnoho štěstí k nalezení léku, který vás efektivně zbaví vašich potíží!

Hodně zdraví a ať se vám daří!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Marcela Garncarzová

"Pomoc druhým vnímám, jako své životní poslání. Homeopatii se věnuji soustavně od roku 2005. V praxi používám také Bachovy květové esence a Schüsslerovy tkáňové soli. Baví mě inspirovat své klienty ke změnám, které jim mohou pomoci a být průvodcem na jejich cestě k uzdravení." Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.