Proč jsem začala psát blog s názvem CESTY ZDRAVÍ?

Vždy bylo mým přáním a smysluplným cílem pomáhat ostatním. Tak jsem se stala zdravotní sestrou a poté i homeopatem :-). Více se dočtete zde.

 

„Baví mě inspirovat své klienty ke změnám, které jim mohou pomoci a být jim průvodcem na jejich cestě ke zdraví a šťasnějsímu bytí.“

 

 

Od roku 2009 vedu osobní konzultace v homeopatické poradně. V té době jsem také založila své první webové stránky, jejichž součástí byla i online poradna, kde jsem řadu let odpovídala na různé dotazy týkající se homeopatické léčby. K tomu jsem měla online poradny ještě na dalších webech, kde jsem psala i články o homeopatii.

Již nějaký čas jsem však cítila potřebu změnit celou koncepci a také dát webu nový kabát. V neposlední řadě jsem si také vědoma, že s délkou času se změnily i způsoby online prezentace.

Vzhledem k tomu, že jsem na různé otázky dlouhodobě odpovídala opakovaně, což je velmi časově náročné, jsem se rozhodla daná témata sepisovat do článků i ebooků a přímo na ně odkazovat k přečtení. Ušetří mi to spoustu času, který poté mohu dále využít.

Navíc díky blogu se může dostat inspirace více lidem, než při jednotlivých konzultacích.

Cítím však, jak je důležité propojení obojího.

Osobní konzultace mají rozhodně velký význam a poskytují určitou celistvost v porovnání s jinou formou (telefonickou či online).  Ideální je, když je vstupní konzultace osobní nebo se formy jednotlivých konzultací alespoň střídají.

Navíc se velmi ráda setkávám s lidmi osobně a vážím si důvěry klientů při sdílení jejich životních příběhů. Jsou pro mě velkou inspirací pro uvědomění důležitých souvislostí, postřehů a vhledů, které přispívají k mým cenným praktickým zkušenostem. Jako bonus je pro mně obrovský pocit naplnění, když pomohu klientovi nalézt příčinu i řešení jeho potíží.

 

 

 

 

 

 

Jak vznikl název CESTY ZDRAVÍ?

Byť je homeopatie mé hlavní téma a zároveň jedna z možných cest řešení různých potíží, jsou i další oblasti, kterými se zabývám. Když jsem přemýšlela nad obsahem těchto stránek, ráda bych je věnovala těmto tématům:

  • homeopatie
  • Bachovy esence
  • Schüsslerovy tkáňové soli
  • praktické tipy na podporu zdraví
  • psychosomatické příčiny vzniku různých potíží a jejich možné ovlivnění

Potřebovala jsem tedy vymyslet název, který bude vystihující. A tak v určitý moment, při pohledu na mé původní stránky o homeopatii, kde bylo v úvodu spojení slov homeopatie – cesta ke zdraví, mě napadl název pro tento blog a jeho plánovaný obsah. 🙂

V léčebném procesu je důležité věnovat pozornost aktivnímu vědomému přístupu ke zdraví a našemu životu, kdy mnohé můžeme ovlivnit my sami a cíleně směřovat k harmonii. To znamená vzít svůj život do vlastních rukou, uvědomovat si příčiny, souvislosti a pracovat na řešení, která vedou uzdravení.

Když budete dbát o sladění mysli, těla a emocí, váš energetický systém bude odolnější a minimálně náchylný k různým neduhům. V případě, že se přesto objeví potíže, je dobré znát prostředky, které vám mohou pomoci bez následků.

Jestliže věnujete pozornost vašemu zdraví, ať už jde o jeho podporu či v době, kdy hledáte řešení svých potíží, ráda vám budu na této cestě průvodcem či inspirací.

Nechť Vás provází zdraví, láska, harmonie a spokojenost!

Autor: Marcela Garncarzová

"Pomoc druhým vnímám, jako své životní poslání. Homeopatii se věnuji soustavně od roku 2005. V praxi používám také Bachovy květové esence a Schüsslerovy tkáňové soli. Baví mě inspirovat své klienty ke změnám, které jim mohou pomoci a být průvodcem na jejich cestě k uzdravení." Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.